Хотел МОНА - Златибор

Хотел Мона се наоѓа во срцето на Златибор, така што неговата поставеност е во близина на сите туристички содржини. Хотекот располага со 14 двокреветни соби и 14 дополнителни соби кои се споени со врата и по потреба може да бидат 7 апартмани или 14 двокреветни соби. Во секоја соба има ТВ, сеф, мини бар, фен, телефон, телефон и интернет конекција.Во хотелот има можност гостите бесплатно да користат базен, теретана, сауна, парна бања и соба за релаксација. Покрај овие погодности може да се користат и третманни на лице и тело и масажа кои дополнително се плаќаат.

 

HOTEL MONA ****

www.monazlatibor.com

 

 

23.12-30.12.2016

 

Соба

Услуга

02.01-18.02.2017

19.02-14.07.2017

SGL standard

BB

80,4

71

SGL comfort

BB

93,4

81,2

SGL superior

BB

113

91,4

DBL standard

BB

45,5

43

DBL comfort

BB

55,2

49,5

DBL superior

BB

64,2

56

DBL classic apartment

BB

89,3

89,3

DBL Mona apartment

BB

122

113,7

Дополнителен кревет во соба

BB

27,6

24,4

Дополнителен кревет во апартман

BB

27,6

24,4

Доплата за полупансион (вечера)

HB

9

8


Официјален застапник


Официјален застапник