НОВА ГОДИНА 2019 – ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ

Пакети со гала вечера во механа “Блгаре“

Вид на сместување 3 НП 4 НП ПП 4 ПП
Двокреветна стандард соба / 590€ 537€ 656€
Еднокреветна стандард соба / 422€ 363€ 451€
Двокреветна лукс соба / 643€ 576€ 708€
Еднокреветна лукс соба / 455€ 388€ 481€
Услови за лица на дополнително легло
Деца до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло / 113€ 115€ 141€
Дете од 4-11.99 год. на ред.легло / 184€ 168€ 209€
Дете од 12-15.99 г. на доп.легло / 240€ 227€ 276€

 

Пакети со гала вечера во средоземноморски ресторан “Ренесанс“

Вид на сместување 3 НП 4 НП ПП 4 ПП
Двокреветна стандард соба / 612€ 558€          677€
Еднокреветна стандард соба / 432€ 374€ 461€
Двокреветна лукс соба / 664€ 597€ 729€
Еднокреветна лукс соба / 465€ 399€ 492€
Услови за лица на дополнително легло
Деца до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло / 119€ 120€ 146€
Дете од 4-11.99 год. на ред.легло / 189€ 173€ 215€
Дете од 12-15.99 г. на доп.легло / 251€ 238€ 287€

 

 Пакети со гала вечера во ресторан “Сандански“

Вид на сместување 3 НП 4 НП ПП 4 ПП
Двокреветна стандард соба / 644€ 590€ 709€
Еднокреветна стандард соба / 448€ 390€ 477€
Двокреветна лукс соба / 696€ 629€ 761€
Еднокреветна лукс соба / 481€ 415€ 508€
Услови за лица на дополнително легло
Деца до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло / 126€ 128€ 154€
Дете од 4-11.99 год. на ред.легло / 197€ 181€ 222€
Дете од 12-15.99 г. на доп.легло / 267€ 254€ 303€

Цените се валидни за мин.3 ноќевања во период од 28.12-02.01.2018

 

Пакетната цена е за соба (2 лица) и вклучува :

  • Сместување во соодветниот вид на соба за 3 или 4 ноќевања на база ноќевање со појадок или полупансион
  • Празнична новогодишна вечера на 31.12 на сет мени во соодветниот ресторан
  • Бранч на 01.01.2018 од 10:00-14:00 ч.
  • Користење на СПА Центар : внатрешен и надворешен базен со минерална вода 33°С, отворен термален базен со минерална вода 38°С, сауна, парна бања, фитнес
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден
  • Патничко осигурување

 


Официјален застапник


Официјален застапник