НОВОГОДИШНИ АРАНЖМАНИ - ПРОМО ЦЕНИ !!!

 

Повеќе...

Зима 2016 / 17 - Банско и Боровец

ПОНУДА НА ХОТЕЛИ / 3ИМА 2016-2017/ БАНСКО И БОРОВЕЦ

Повеќе...

Милано

Авион 5 дена / 4 ноќевања со појадок

 

1 ден. (среда)
СКОПЈЕ – МИЛАНО
Полетување за Милано во 10:25 часот. Пристигнување во Милано во 12:20 часот. Индивидален трансфер до хотел, сместување. Ви предлагаме прошетка низ центарот на Милано по една од најпрестижните улици на Милано, Via Montenapoleone, позната по бројните бутици со роба од врвни дизајнери кои ги диктираат светските модни трендови. Ноќевање.

Повеќе...

Барселона

Барселона

Авион / 4 дена / 3 ноќевања со појадок

 

Импресивните и необични градби на Антонио Гауди го чинат овој град единствен, благодарение на широкоградиот дух на Шпанците тој не е само станица на илјадници туристи туку и место каде ќе ја почуствувате топлината на домот.

Повеќе...


Официјален застапник


Официјален застапник